współpraca

Współpraca

Cieszyn24.eu to blog który powstał w 2017 roku. Od tego czasu mniej lub bardziej regularnie publikujemy artykuły tematyczne, przewodniki po mieście i różnego rodzaju poradniki.

Współpraca z nami to możliwość publikowania własnych tekstów. Zwykle są to artykuły reklamujące stronę lub produkt, ale można też pisać ogólnie na dany temat i przy okazji wstawić swój link.

Jeśli chcesz opublikować swój artykuł na tym blogu zapoznaj się z poniższymi wskazówkami i przyślij go do nas na adres: nowytekst@gmail.com

Artykuł do akceptacji powinien być:

 1. Unikalny, poprawny gramatycznie i stylistycznie!
 2. Minimalna długość tekstu to 2500 znaków.
 3. Tytuł ciekawy dla odwiedzającego (odrzucane będą wpisy z tytułami i treściami lokalnymi np. „Przeprowadzki Kraków” lub „Pomoc drogowa Kraków”).
 4. Wpis ma mieć charakter informacyjny a nie reklamowy.
 5. Dozwolona ilość linków to 1 – tylko do wartościowych serwisów.
 6. Link możliwy po pierwszych 500 znakach.
 7. Mile widziane zdjęcia i grafiki.
 8. Używaj nagłówków h2-h3.
 9. Tytuł artykułu to minimum 3 słowa.
 10. Ilość kategorii dla artykułu to 1 – dopasuj już istniejące. (Informacja dla autorów posiadających konto)
 11. Ilość tagów dla artykułu to 2-3 – w miarę możliwości dopasuj już istniejące. (Informacja dla autorów posiadających konto)
 12. Artykuł oraz strony w linkach nie mogą zawierać treści niezgodnej z polskim prawem oraz treści dla dorosłych.
 13. Administrator serwisu może bez podania przyczyny usunąć nieregulaminowe wpisy, a także w razie konieczności zmieniać i moderować zawarte w nich treści. (Informacja dla autorów posiadających konto)
 14. Autorzy artykułów (zwani dalej Autorami) zamieszczając artykuły oświadczają jednocześnie, że dysponują wszystkimi prawami autorskimi koniecznymi do publikacji.
 15. Publikacja tekstu jest równoznaczna z akceptacją tych zasad.
 16. Kopiowanie treści z serwisu jest surowo zabronione.

Co możesz zyskać?

W każdym tekście możesz umieścić 1 odnośnik do wybranej przez siebie strony internetowej lub bloga. Dodatkowo zyskujesz publikację w zadbanym, istniejącym od kilku lat serwisie. Nie planujemy tego zmieniać.